Descriere
Bec Halogen Winso Hyper Off-Road H4 – 12V, 100/90W P43t-38 ● 3200K
SKU: 712410
10 lei
In stoc
125 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H4 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 100/90W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Standard |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper Off-Road H4 – 12V, 100/90W P43t-38 ● 3200K
Absorbtie rapida lichide
Consumabile service
225
19
Linglong
Vara
40
Anvelope Turisme
Anvelope
295
21
Continental
Vara
35
SUV / 4X4
Anvelope
205
15
Firestone
Iarna
65
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.