Descriere
Bec Halogen Winso Truck +30% H1 – 24V, 70W P14.5s ● 3200K
SKU: 724100
5 lei
In stoc
13 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H1 |
| Tensiune | 24 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 70W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 30 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Truck +30% H1 – 24V, 70W P14.5s ● 3200K
Stanley
Ciocane, dălți și punctatoare
Scule și echipamente service
205
17
Viking
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
225
17
Linglong
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Nokian
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
275
20
Michelin
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
225
17
Michelin
Vara
70
SUV / 4X4
Anvelope
205
16C
Viking
All season
75
Autoutilitare
Anvelope
195
15
Hankook
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.