Descriere
Bec Halogen Winso Truck +30% H4 – 24V, 75/70W P43t-38 ● 3200K
SKU: 724400
10 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H4 |
| Tensiune | 24 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 75/70W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 30 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Truck +30% H4 – 24V, 75/70W P43t-38 ● 3200K
460
24
Trelleborg
70
Agro-industriale
Anvelope
A8
245
18
Imperial
All season
40
Anvelope Turisme
Anvelope
175
14
Laufenn
Iarna
70
Anvelope Turisme
Anvelope
33
15
BF Goodrich
Vara
12.50
SUV / 4X4
Anvelope
275
19
Continental
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
215
16
Continental
All season
70
SUV / 4X4
Anvelope
205
15C
Nokian
Vara
70
Autoutilitare
Anvelope
Etanșare
Förch
0.200 ml
Adezivi
Chimice auto
Liqui Moly
60 L
Rosu
Allison C4
ATF III
Ulei cutie automată
Ulei
Recenzii
Nu există recenzii până acum.