Descriere
Bec LED Winso H1 12/24V 40W, luminous flux 5000Lm. 6000K
SKU: 792100
156 lei
In stoc
1 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H1 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Led |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 40W |
| Temperatura culorii | 6000 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Lumeni | 5000 |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec LED Winso H1 12/24V 40W, luminous flux 5000Lm. 6000K
265
18
Hankook
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
255
17
Goodyear
Iarna
60
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.