Descriere
Bec LED Winso H7 12/24V 60W, luminous flux 8000Lm. 6500K – Set 2 buc
SKU: 798700
3.451 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H7 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Led |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 60W |
| Temperatura culorii | 6500 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Lumeni | 8000 |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec LED Winso H7 12/24V 60W, luminous flux 8000Lm. 6500K – Set 2 buc
400
20
Ascenso
70
Agro-industriale
Anvelope
'-
385
22.5
Linglong
'–
55
Camioane
Anvelope
175
14
Matador
All season
70
Anvelope Turisme
Anvelope
195
16
Linglong
All season
50
Anvelope Turisme
Anvelope
275
21
Hankook
Iarna
40
SUV / 4X4
Anvelope
255
20
Nokian
Iarna
40
SUV / 4X4
Anvelope
255
21
Hankook
Iarna
40
SUV / 4X4
Anvelope
295
22
Hankook
Vara
40
SUV / 4X4
Anvelope
255
18
Continental
Iarna
55
SUV / 4X4
Anvelope
255
19
Continental
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.