Descriere
Bec Xenon Winso D1S 4300K, 85V, 35W PK32d-2
SKU: 781140
134 lei
In stoc
8 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | D1S |
| Tensiune | 85 V |
| Tehnologie | Xenon |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 35W |
| Temperatura culorii | 4300 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Unitate împachetare | Buc |
Neo Tools
1/2
Tubulare lungi 12 Caneluri
biți și accesorii, Tubulare
Neo Tools
47
Sandale
Protecția muncii
215
17
Barum
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
235
18
Dunlop
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
235
19
Linglong
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.