Descriere
Bec Xenon Winso D1S 5000K, 85V, 35W PK32d-2 ● Set 2 buc
SKU: 781150
123 lei
In stoc
24 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | D1S |
| Tensiune | 85 V |
| Tehnologie | Xenon |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 35W |
| Temperatura culorii | 5000 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Unitate împachetare | Set |
Bec Xenon Winso D1S 5000K, 85V, 35W PK32d-2 ● Set 2 buc
Makita
Polizoare
Scule electrice
5.00
12
MITAS
'-
Agro-industriale
Anvelope
A
225
17
Firestone
All season
45
Anvelope Turisme
Anvelope
225
17
Sailun
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
225
17
West Lake
Iarna
45
Anvelope Turisme
Anvelope
265
20
Bridgestone
Iarna
50
SUV / 4X4
Anvelope
275
21
Kumho
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
255
20
Imperial
Iarna
55
SUV / 4X4
Anvelope
Solutie indepartare mirosuri
Cosmetice și întreținere auto
205
17
NANKANG
Iarna
55
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.