Descriere
Bec Xenon Winso D2S 4300K, 85V, 35W PK32d-2 ● Set 2 buc
SKU: 782140
1 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | D2S |
| Tensiune | 85 V |
| Tehnologie | Xenon |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 35W |
| Temperatura culorii | 4300 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Unitate împachetare | Set |
Bec Xenon Winso D2S 4300K, 85V, 35W PK32d-2 ● Set 2 buc
235
19
NANKANG
All season
45
SUV / 4X4
Anvelope
175
14
Viking
Vara
65
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.