Descriere
Cric suport capra auto max 2T set 2 buc
| Greutate suportata | 2 T |
| Inaltime minima | 260 mm |
| Inaltime maxima | 435 mm |
| Dimensiune | 180 x 190 mm |
SKU: 12135561
| Utilizare | Susținere |
|---|---|
| Producător | |
| Tip | Suport |
| Capacitate | 2 Tone |
| Categorie | Cricuri și echipamente de ridicare |
| Categorie părinte | Scule și echipamente service |
Cric suport capra auto max 2T set 2 buc
| Greutate suportata | 2 T |
| Inaltime minima | 260 mm |
| Inaltime maxima | 435 mm |
| Dimensiune | 180 x 190 mm |
Neo Tools
3/8
Cheie tubulara lunga
biți și accesorii, Tubulare
Neo Tools
46
Bocanc cu bombeu
Protecția muncii
Golf VI
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
1K
265
20
Pirelli
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
Renault
Cârlige remorcare
SUV
85 kg
Da
1700
Recenzii
Nu există recenzii până acum.