Descriere
Lampa spate stop cu semnalizare – Leduri (livrare 1 bucata)
| Lungime | 120 mm |
| Latime | 95 mm |
| Grosime | 23 mm |
| Distanta intre suruburile de prindere | 75 mm |
| Tensiune alimentare | 12 V |
| Tip lampa | led |
| Greutate | 107 g x1 |
SKU: 12132783
34 lei
In stoc
1 în stoc
| Producător | |
|---|---|
| Categorie | Lampă spate |
| Categorie părinte | Accesorii exterior |
Lampa spate stop cu semnalizare – Leduri (livrare 1 bucata)
| Lungime | 120 mm |
| Latime | 95 mm |
| Grosime | 23 mm |
| Distanta intre suruburile de prindere | 75 mm |
| Tensiune alimentare | 12 V |
| Tip lampa | led |
| Greutate | 107 g x1 |
Toptul
3/8
Tubulare scurte 12 Caneluri
biți și accesorii, Tubulare
Toptul
3/8
Tubulara cu bit hexagonal
biți și accesorii, Tubulare
Neo Tools
Tricouri
Echipamente de protecție
265
16
Sunny
Vara
70
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.