Descriere
Borna Inversa
SKU: 5740130683132
796 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 74 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 278 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 680 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Borna Inversa
JBM
Set Cheie inelara flexibila cu clichet
Chei fixe, inelare și combinate
Q8 E-TRON
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
GE
165
14
Goodyear
Vara
70
Anvelope Turisme
Anvelope
42 mm
Mercedes-Benz
Negru
Unisex
Ceasuri
Accesorii
Sport-Elegant
Recenzii
Nu există recenzii până acum.