Descriere
Curent de pornire: 740 A; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 353x175x175
SKU: 588403074
1.015 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 88 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 10 buc. |
| Lungime | 353 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 740 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Curent de pornire: 740 A; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 353x175x175
Recenzii
Nu există recenzii până acum.