Descriere
Borna Inversa
SKU: 5740130683132
796 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 74 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 278 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 680 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Borna Inversa
Carpriss
Negru
Nucă schimbător viteze
Universal
Manșoane dedicate și nucă schimbător
Accesorii interior
Universal
Bosch
HB3
12 V
Halogen
Becuri
60
baterii și electrice, Becuri
Recenzii
Nu există recenzii până acum.