Descriere
Curent de pornire: 900 A; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 513x223x223
SKU: 655013090
1.001 lei
In stoc
9 în stoc
| Lățime | 223 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 155 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 10 buc. |
| Lungime | 513 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 900 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Curent de pornire: 900 A; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 513x223x223
Toptul
Cheie fixa
Chei fixe, inelare și combinate
Yato
10
Truse scule și seturi
Scule și echipamente service
Toptul
Clești
Scule și echipamente service
Neo Tools
1/2
E-uri și hexagon, Tubulare cu torx
Scule și echipamente service
Neo Tools
39
Pantof cu bombeu
Protecția muncii
Carpriss
Bandă izolatoare
Accesorii electrice
500
17
Ascenso
50
Agro-industriale
Anvelope
'-
245
19.5
Goodyear
'–
70
Camioane
Anvelope
195
15
Barum
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
155
14
Riken
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.