Descriere
Produs fabricat in Europa. Greutate 43,08 Kg
SKU: 131670435110
943 lei
In stoc
2 în stoc
| Lățime | 218 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 170 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 21 buc. |
| Lungime | 514 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 1000 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Produs fabricat in Europa. Greutate 43,08 Kg
Toptul
Cheie combinata lunga
Chei fixe, inelare și combinate
T6 TRANSPORTER (N1)
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
7J0
LODGY – LODGY STEPWAY
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
SD
Ibiza
Aliaj
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
6K
MUSTANG GT (USA)
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
'-
Mercedes-Benz
C-Class
Machete
Accesorii
Cap furtun umflat roți
Accesorii
TUCSON
Cârlige remorcare
N Line
2200
Cârlige remorcare
seria 3 (G20)
Cârlige remorcare
4 uși, nu M3 / M Performance, și M packet
1980
Cârlige remorcare
Yeti
Cârlige remorcare
și Outdoor, SUV
MT6014
Da
2000
Recenzii
Nu există recenzii până acum.