Descriere
Produs fabricat in Europa. Greutate 36,44 Kg
SKU: 141635406110
462 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 135 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 24 buc. |
| Lungime | 511 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 880 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Produs fabricat in Europa. Greutate 36,44 Kg
195
15
Tomket
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
255
18
Fortune
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
Jolie
0.1 L
Întreținere bord
Cosmetice și întreținere auto
SUV
07.2021 –
1500
Da
95 kg
Fix cu suruburi
Toyota
Magneti Marelli
P21/5W
12 V
Halogen
Becuri
21/5
baterii și electrice, Becuri
Recenzii
Nu există recenzii până acum.