Descriere
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 160, A: 900, L mm: 513, I mm: 189, Î mm: 223, Tip baza de fixare: B0, Greutate
Kg : 35,9, MOQ: 8
| Lățime | 189 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 160 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 513 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 900 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 160, A: 900, L mm: 513, I mm: 189, Î mm: 223, Tip baza de fixare: B0, Greutate
Kg : 35,9, MOQ: 8
Toptul
1/2
E-uri și hexagon, Tubulare cu torx
Scule și echipamente service
255
16
Leao
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
Detergenți
Cosmetice și întreținere auto
Recenzii
Nu există recenzii până acum.