Descriere
Capacitate (Ah) 180 |Curent de pornire (A) 1050 |Monobloc M15 |L (mm) 514 |l (mm) 218 |H (mm) 218 |Cod Produs 6806AE3105 |Prindere B00 |Polaritate DM |Greutate Bruta/buc 44,14 Kg |Buc/ palet 18
SKU: 6806AE3105
1.100 lei
In stoc
16 în stoc
| Lățime | 218 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 180 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 18 buc. |
| Lungime | 514 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 1050 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Capacitate (Ah) 180 |Curent de pornire (A) 1050 |Monobloc M15 |L (mm) 514 |l (mm) 218 |H (mm) 218 |Cod Produs 6806AE3105 |Prindere B00 |Polaritate DM |Greutate Bruta/buc 44,14 Kg |Buc/ palet 18
Toptul
1/2
Tubulare scurte 12 Caneluri
biți și accesorii, Tubulare
Yato
Accesorii și consumabile
Scule și echipamente service
Toptul
Scule de impact
Scule și echipamente service
Yato
1/2
E-uri și hexagon, Tubulare cu torx
Scule și echipamente service
10
15.3
MITAS
75
Agro-industriale
Anvelope
'-
165
13
Matador
Vara
70
Anvelope Turisme
Anvelope
225
19
Taurus
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
225
16
Bridgestone
Iarna
65
Autoutilitare
Anvelope
Renault
TALISMAN
Semidemontabil
4 uși
de la 2015
MT6014
Specială MP2S
VAN, 2WD (nu șasiu prelungit)
08.2003 / 10.2009
MT5994
Standard
1350
Automat
Nissan
Recenzii
Nu există recenzii până acum.