Descriere
Lungime [mm]: 511 | Latime [mm]: 190 | Înaltime [mm]: 216 mm
SKU: 7005LE3115
1.289 lei
In stoc
2 în stoc
| Lățime | 190 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 200 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 511 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 1150 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Lungime [mm]: 511 | Latime [mm]: 190 | Înaltime [mm]: 216 mm
Magneti Marelli
P21W
12 V
Halogen
Becuri
21
baterii și electrice, Becuri
Recenzii
Nu există recenzii până acum.