Descriere
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 110, A: 950, L mm: 394, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 27,2, MOQ: 12
SKU: 0092PP0150
2.062 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 110 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 394 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 950 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 110, A: 950, L mm: 394, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 27,2, MOQ: 12
Recenzii
Nu există recenzii până acum.