Descriere
Tehnologie: EFB (Start/Stopp), Gama: POWER EFB, Voltaj: 12 V, Ah: 235, A: 1200, L mm: 518, I mm: 279, Î mm: 240, Tip baza de fixare: B0, Greutate
Kg : 58,2, MOQ: 6
SKU: 0092TP0E88
1.684 lei
In stoc
4 în stoc
| Lățime | 279 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 235 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 518 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 1200 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tehnologie: EFB (Start/Stopp), Gama: POWER EFB, Voltaj: 12 V, Ah: 235, A: 1200, L mm: 518, I mm: 279, Î mm: 240, Tip baza de fixare: B0, Greutate
Kg : 58,2, MOQ: 6
Recenzii
Nu există recenzii până acum.