Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 10 buc
SKU: 300010578
120 lei
In stoc
2 în stoc
| Lățime | 66 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 6.5 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 138 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 130 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 10 buc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.