Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
SKU: 300010412
211 lei
In stoc
2 în stoc
| Lățime | 69 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 11 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 150 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 135 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
Runkit
Banda Reflectorizanta
Accesorii camioane
205
15
Leao
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Leao
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
235
18
Pirelli
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
245
21
Leao
Vara
40
SUV / 4X4
Anvelope
195
16
Kleber
Vara
65
Autoutilitare
Anvelope
DERBY
0.300 L
Întreținere bord
Cosmetice și întreținere auto
15
Mazda 2
4
185/55R15
Jante
Tablă
15
V40
5
195/65R15
Jante
Tablă
16
Partner II Tepee
4
215/55R16
Jante
Tablă
Recenzii
Nu există recenzii până acum.