Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 3 buc
SKU: 300010399
289 lei
In stoc
3 în stoc
| Lățime | 70 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 16 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 205 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 190 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 3 buc
Radio Player
Dispozitive auto Multimedia
205
17.5
Laufenn
'–
75
Camioane
Anvelope
205
15
Kleber
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
225
16
Tomket
Iarna
60
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Kleber
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
205
16
Dunlop
Vara
55
Anvelope Turisme
Anvelope
275
22
Continental
Vara
40
SUV / 4X4
Anvelope
265
17
Goodyear
Vara
65
SUV / 4X4
Anvelope
235
17
Dunlop
Iarna
65
SUV / 4X4
Anvelope
235
18
Hankook
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.