Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 9 buc
| Lățime | 69 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 7 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 113 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 120 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 9 buc
Toptul
Cheie tubulara tip L
Chei fixe, inelare și combinate
800
38
Michelin
70
Agro-industriale
Anvelope
D
315
22.5
Dunlop
'–
80
Camioane
Anvelope
185
15
Continental
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Goodyear
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Debica
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
215
16
Hankook
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
285
20
Kleber
Iarna
45
SUV / 4X4
Anvelope
285
18
Yokohama
All season
60
SUV / 4X4
Anvelope
31
15
Tomket
Vara
10.50
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.