Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
| Lățime | 89 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 14 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 134 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 160 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
520
38
Cultor
70
Agro-industriale
Anvelope
'-
185
15
Sailun
All season
60
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.