Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
SKU: 300010451
185 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 80 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 12 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 134 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 135 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
15.5
25
Ascenso
'-
Agro-industriale
Anvelope
'-
285
19.5
Yokohama
Vara
70
Camioane
Anvelope
205
17.5
Falken
'–
75
Camioane
Anvelope
175
14
Hankook
Vara
60
Anvelope Turisme
Anvelope
235
18
Taurus
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Laufenn
Vara
55
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Laufenn
Vara
60
Anvelope Turisme
Anvelope
185
14
Kleber
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
285
20
Continental
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
265
19
Pirelli
Vara
50
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.