Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 2 buc
| Lățime | 127 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 30 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 168 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 350 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 2 buc
320
24
MITAS
70
Agro-industriale
Anvelope
D
215
17.5
Falken
'–
75
Camioane
Anvelope
205
16
Viking
All season
60
Anvelope Turisme
Anvelope
235
19
Riken
Vara
40
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Bridgestone
Iarna
60
Anvelope Turisme
Anvelope
185
14
Yokohama
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Taurus
All season
60
Anvelope Turisme
Anvelope
205
16
Sunny
Iarna
60
Anvelope Turisme
Anvelope
285
20
Bridgestone
Iarna
50
SUV / 4X4
Anvelope
265
18
Kumho
Iarna
60
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.