Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
SKU: 300010391
| Lățime | 75 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 8 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 137 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 90 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
Neo Tools
46
Pantof cu bombeu
Protecția muncii
650
26.5
Ascenso
55
Agro-industriale
Anvelope
D
165
14
Michelin
All season
70
Anvelope Turisme
Anvelope
225
17
Matador
Vara
50
Anvelope Turisme
Anvelope
215
16
Tomket
Vara
55
Anvelope Turisme
Anvelope
165
14
Debica
Iarna
70
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Yokohama
Iarna
55
Anvelope Turisme
Anvelope
275
21
Pirelli
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
275
20
Michelin
Vara
40
SUV / 4X4
Anvelope
235
18
Michelin
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.