Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 4 buc
| Lățime | 86 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 16 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 150 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 220 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 4 buc
11.2
20
ROSAVA
'-
Agro-industriale
Anvelope
'-
385
22.5
Barum
'–
65
Camioane
Anvelope
315
22.5
Laufenn
'–
70
Camioane
Anvelope
235
17.5
Crosswind
Vara
75
Camioane
Anvelope
155
13
TIGAR
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
245
17
Nokian
Iarna
70
SUV / 4X4
Anvelope
Meguiar's
0.709 L
Întreținere jante
Cosmetice și întreținere auto
Blocare suruburi
Soluții chimice
Förch
Curatare maini
Soluții chimice
15
Fortwo III (C453)
4
165/65R15
Jante
Tablă
Recenzii
Nu există recenzii până acum.