Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 4 buc
| Lățime | 86 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 16 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 150 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 220 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 4 buc
Runkit
Consumabile vulcanizare
Vulcanizare și service roți
320
32
MITAS
90
Agro-industriale
Anvelope
'-
295
22.5
Continental
Vara
55
Camioane
Anvelope
10
22.5
Bridgestone
'–
'-
Camioane
Anvelope
235
17
RoadX
Vara
50
Anvelope Turisme
Anvelope
165
14
Debica
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
NANKANG
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
165
14
Debica
Iarna
70
Anvelope Turisme
Anvelope
275
20
Pirelli
Iarna
40
Anvelope Turisme
Anvelope
165
14
Kumho
Iarna
70
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.