Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
SKU: 300010409
190 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 87 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 10 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 151 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 160 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
Milwaukee
Clichet
Chei fixe, inelare și combinate
JBM
Cuplaj rapid
Echipamente și accesorii instalații climă
TRIMMER
Consumabile vulcanizare
Vulcanizare și service roți
14
Ford
1 Piese
Capace roti originale
Accesorii exterior
315
22.5
Hankook
'–
70
Camioane
Anvelope
315
22.5
Firestone
'–
70
Camioane
Anvelope
175
14
Continental
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Nokian
Vara
55
Anvelope Turisme
Anvelope
275
19
Dunlop
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
195
15
General Tire
Vara
80
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.