Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
| Lățime | 76 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 7 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 135 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 70 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
Bosch
Mașini de găurit si insurubat pe acumulator
Scule electrice
Neo Tools
43
Bocanc cu bombeu
Protecția muncii
295
22.5
Kumho
'–
80
Camioane
Anvelope
245
17.5
Falken
'–
70
Camioane
Anvelope
175
15
Pirelli
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
225
17
Zeetex
Vara
50
Anvelope Turisme
Anvelope
175
14
Laufenn
Vara
80
Anvelope Turisme
Anvelope
295
21
Michelin
Vara
35
SUV / 4X4
Anvelope
295
21
Continental
Vara
35
SUV / 4X4
Anvelope
255
19
Pirelli
All season
50
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.