Descriere
Bec Halogen Winso Hyper Blue H11 – 12V, 55W PGJ19-2 ● 4200K
SKU: 712820
1.275 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H11 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 4200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper Blue H11 – 12V, 55W PGJ19-2 ● 4200K
Recenzii
Nu există recenzii până acum.