Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
SKU: 300010406
149 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 87 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 8 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 150 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 90 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
650
38
Gtk
65
Agro-industriale
Anvelope
'-
385
22.5
Linglong
'–
55
Camioane
Anvelope
195
15
Continental
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
225
16
Sportiva
Iarna
55
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Yokohama
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
205
17
Fortune
Vara
50
Anvelope Turisme
Anvelope
215
16
Nordexx
Iarna
60
Anvelope Turisme
Anvelope
255
20
Continental
Iarna
40
Anvelope Turisme
Anvelope
255
16
Leao
Vara
70
SUV / 4X4
Anvelope
195
16
Tomket
All season
60
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.