Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
SKU: 300010406
149 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 87 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 8 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 150 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 90 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
Gledring
Negru
Mazda
3 2009-2012
Cauciuc
4 Piese
Covorașe auto dedicate
185
14
Tomket
Vara
60
Anvelope Turisme
Anvelope
165
14
Taurus
Vara
70
Autoutilitare
Anvelope
16
Series 3 (E90)
5
205/55R16
Jante
Tablă
Recenzii
Nu există recenzii până acum.