Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 8 buc
SKU: 300010400
76 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 70 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 3 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 114 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 50 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 8 buc
Toptul
1/2
Tubulare lungi 12 Caneluri
biți și accesorii, Tubulare
Recenzii
Nu există recenzii până acum.