Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 8 buc
SKU: 300010400
76 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 70 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 3 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 114 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 50 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 8 buc
Cric
Yato
Hidraulic
500 Kg
Cricuri și echipamente de ridicare
Scule și echipamente service
Neo Tools
47
Pantof cu bombeu
Protecția muncii
155
14
Dunlop
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
175
14
Kleber
Vara
70
Anvelope Turisme
Anvelope
165
14
TIGAR
Vara
70
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Nordexx
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
235
17
Vredestein
Vara
60
Autoutilitare
Anvelope
185
15
Tomket
Vara
'-
Autoutilitare
Anvelope
175
14C
Linglong
Vara
70
Autoutilitare
Anvelope
225
15
APLUS
Iarna
70
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.